Eregalerij

Behaalde prestaties tegen grote concurrentie door leden van PV de vredesbode Didam

Seizoen 2019

1e prijzen in CC8 en/of kring Zuid en top 10 classeringen eendaagse/overnachtfond afdeling 9 behaald door:

Dit kan wel eens een erg korte lijst worden aangezien we met twee professionele duivenmelkers in onze regio te maken hebben. CC8 is de zuidwestelijke regio van onze afdeling, ongeacht de wind zijn in onze CC kopduiven in de afdeling te vinden en de prijzen snel verdiend.

31-08-19: Piet Geurts                    1e 1288 duiven van Bierges CC8

18-08-19: Theo en Tom Berends 1e + 2e 1303 duiven Gorinchem CC8

02-08-19: Wim en Michel Evers  1e 255 duiven Bergerac CC8 + 2e NPO afdeling 9

08-06-19: Theo Hetterscheid      1e 2422 duiven Chateaudun regio Zuid + 7e NPO afdeling 9

06-07-19: Theo Hetterscheid      4e 2871 duiven Chatearroux NPO afdeling 9

29-06-19: Piet Geurts                   1e 2597 duiven Morlincourt regio Zuid

01-06-19: Albert Meulenbeek      1e 6609 duiven Peronne regio Zuid + snelste gehele lossing 

01-06-19: Jan van Hees               1e 129 duiven Limoges CC8

25-05-19: Theo Hetterscheid:     1e 2517 duiven  Fay aux Loges regio Zuid + 2e NPO afdeling 9

25-05-19: Richard Reuling:          1e 5751 duiven Quievrain regio Zuid + snelste gehele lossing!

04-05-19: Wim Raben:                 1e en 2e 7468 duiven Quievrain regio Zuid + snelste gehele lossing!


Seizoen 2018

1e prijzen in CC en/of kring en top 10 classeringen eendaagse/overnachtfond afdeling 9 behaald door:

15-09-18: Theo Reumer:        1e 1448 duiven Bierges CC 3

25-08-18: Wim Raben:           1e 2113 duiven Tongeren CC 3

11-08-18: Joop Rozijn;             1e 771 jonge duiven Quievrain CC 3

03-08-18: Hans Diesvelt;       2e 1.258 duiven Perigueux NPO afdeling 9

03-08-18: Hans Diesvelt;       7e 2.888 duiven Perigueux Nationaal Sector 3

29-07-18: Martin Keurentjes; 1e 758 jonge duiven Tienen CC 3

15-07-18: Bert Wolf;                 1e 3.565 jonge duiven Tongeren Kring 3;

07-07-18: Theo Hetterscheid; 9e 3.263 duiven Bourges NPO afdeling9;

23-06-18: Frits Berendsen;     1e 1.524 duiven Chateaudun Kring 3

23-06-18: Frits Berendsen;     2e 3.891 duiven Chateaudun NPO afdeling 9

16-06-18: Jeroen Jansen;        1e 837 duiven Nanteuil CC3;

26-05-18: Jan Tenback;          8e 5.678 duiven Pithiviers NPO afdeling 9;

26-05-18: H&C Slotboom;       1e en 2e 1.198 duiven Quievrain CC3

07-04-18: Piet Geurts;              1e 7.478 duiven Tongeren Kring 3


1e Kampioenschappen CC of Kring:

Geert Tiemes:                         1e onaangewezen overnachtfond kring 3

Geert Tiemes:                         1e duifkampioen overnachtfond kring 3

Hans Diesvelt:                        1e aangewezen overnachtfond kring 3

Martin Keurentjes:                 1e aangewezen vitesse CC3

Willie Kroesen:                       1e aangewezen Natour CC 3

Martin Keurentjes:                 1e onaangewezen snelheid CC 3 (V-M-J-N)

Martin Keurentjes:                 1e en 2e duifkampioen jongen CC 3

Harry en Corry Slotboom:    1e duifkampioen natour CC 3

Willie Kroesen                        1e duifkampioen Snelheid en Generaal CC 3



Grootmeesters, Spoor der Kampioenen vermeldingen Afdeling 9

Martin Keurentjes:              5e op vitesse vlucht Bierges (11 van de 16)

Eric Aaldering:                     3e op midfondvlucht Laon (6 van de 10)

Eric Aaldering:                     1e op Vitesse vlucht Charleville, 10 van de 10 en beste cleansweep Nederland

Jan Tenback:                        2e op Vitesse vlucht Charleville (8 van de 10)

Henk Rozijn:                         3e op Vitesse vlucht Charleville (8 van de 10)

Martin Keurentjes:               3e op Vitesse vlucht Charleville (10 van de 12)

Theo Reumer:                       2e op Vitesse vlucht Quievrain (7 van de 10)

Wilbert Straub:                     4e op Vitesse vlucht Quievrain (8 van de 10)

Jan Tenback:                        1e op dagfond vlucht Pithiviers (4 van de 5)

Jeroen Jansen:                     7e op midfond vlucht Nanteul (13 van de 21)

Eric Aaldering:                      9e op midfond vlucht Nanteul (6 van de 9)

Jan Tenback:                        9e op dagfond vlucht Chateaudun (4 van de 7)

Martin Keurentjes:               4e op midfond vlucht Peronne (7 van de 10)

Theo Reumer:                      5e op midfond vlucht Peronne (6 van de 8)

Jan Tenback:                       6e op dagfond vlucht Bourges (5 van de 7)

Henk Rozijn:                        10e op jonge duivenvlucht Tongeren (11 van de 20)

Martin Keurentjes:             9e op jonge duivenvlucht Tienen (20 van de 32)

Geert Tiemes:                     3e op Sector III vlucht Perigueux (5 van de 5)

NIEUWSBERICHTEN